برج بهشت

ویژه
شروع قیمت از متری 60.۰۰۰.۰۰۰ تومان
اتاق ها: 3
حمام ها: 2
3400 مترمربع

نمای کلی

متراژ زمین : ۳۴۰۰ متر مربع

متراژ بنا : ۱۲۰۰متر

تعداد طبقات : ۱۲طبقه مسکونی

تعداد واحد : ۸۸ واحد

۲واحد پنت هاوس طبقه ۱۲ با فرنیش کامل

متراژ واحد ها : ۱۳۶متری-۱۴۳متری-۱۲۲متری

تعداد خواب واحد ها :

واحد های ۱۲۸ متری ۲خواب

واحد های۱۴۰ متری مستر ۳ خواب


—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

” با برج سوپر لاکچری بهشت بیشتر آشنا شوید “


آوازه برج‌های ساحلی سرخرود را اگر شنیده‌باشید، پس برج بهشت برای شما برجی نام آشناست. برجی زیبا و فول امکانات که بر زیبایی سرخرود قد برافراشته و این روزها در مرحله فروش قرار دارد.

خرید و فروش برج ساحلی به ویژه خرید برج در سرخرود، این روزها به سرمایه‌گذاری امنی تبدیل شده‌است که بسیاری از افراد را ترغیب می‌کند تا در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند. قیمت برج در سرخرود بسته به امکانات و نوع طراحی آن می‌تواند متفاوت باشد. برج فول امکانات بهشت، یکی از برج‌های ساحلی سرخرود است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

برج بهشت سرخرود را می‌توان برجی زیبا با طراحی خاص دانست که اصلی‌ترین هدف آن تامین یک زندگی سالم و شاد برای افرادی است که در آن ساکن می‌شوند. از طرفی، با توجه به اصول درست و مناسب طراحی برج که در برج بهشت رعایت شده‌است، این برج ضامن ایمنی افراد نیز خواهد بود و شما با قرار گرفتن در این برج  علاوه بر لذت بردن از زندگی در یک برج فول امکانات با منظری زیبا، امنیت خاطر نیز خواهید داشت.

ولی از کجا بدانیم که یک برج مثل برج ساحلی بهشت، انتخابی امن و مناسب برای سرمایه‌گذاری است و یک برج ساحلی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد که بتوان به اعتماد آن زندگی در برج ساحلی را انتخاب کرد؟

با ما همراه باشید.

برج بهشت 48648478748748

ویژگی‌های یک برج ساحلی خوب مثل برج بهشت

قبل از هرچیز، فاصله کم برج‌های ساحلی از دریا، مثل برج‌های ساحلی سرخرود، این برج‌ها را متمایز و خاص کرده و آن‌ها را در زمره طراحی‌های ویژه یک مجتمع مسکونی قرار می‌دهد. منظر زیبایی که این برج‌ها به ساحل و دریا دارند، به نوعی مثل این می‌ماند که فرد دریا را در اتاقش داشته‌باشد! و هر زمان بخواهد به تماشای زیبایی‌های آن بنشیند این امر برای او میسر خواهد بود. در رابطه با این برج ساحلی نیز همین امر صادق است و با ویوی زیبا و خارق‌العاده این برج به دریا، رضایت مخاطبین جلب خواهد شد.

ولی درمورد برج‌های ساحلی سرخرود، مثل برج بهشت، با منطقه‌ای برند و زیبا مواجه هستیم که مخاطبان بسیاری دارد و یکی از مناطق گردشگری نیز محسوب می‌شود. در رابطه با زیبایی‌های سرخرود بسیار گفته و شنیده‌ایم، و خالی از لطف نیست اگر به این مورد اشاره کنیم که با خرید برج بهشت در سرخرود و سرمایه‌گذاری در این بخش، یکی از بهترین لوکیشن‌های سرخرود در اختیار شماست.

یکی دیگر از ویژگی‌های برج ساحلی خوش ساخت، مثل برج بهشت، این است که برج ساحلی به مراکز تجاری، خدماتی، درمانی و رفاهی موجود در شهر مورد نظر نزدیک باشد و دسترسی ساکنین به این مراکز سهل باشد. در رابطه بااین برج در سرخرود این مورد برآورده شده و یکی از بهترین دسترسی‌ها به این مراکز برای برج بهشت برآورده شده‌است.

از طرفی، وقتی از یک برج با امکانات درخور صحبت می‌کنیم، منظور ما این است که افراد با ساکن شدن در طبقات، از مزایای زندگی در ویلا نیز بهره‌مند باشند. در برج بهشت و اغلب برج‌های ساحلی سرخرود، امکاناتی ویژه جهت زندگی راحت در کنار رفاه مخاطب محور در اختیار ساکنین قرار گرفته‌است و در برج‌های ساحلی سرخرود ما شاهد امکاناتی نظیر پارکینگ، کافی‌شاپ، استخر، سونا، جکوزی، سالن اجتماعات و سینما، پنت هاوس و … برای ساکنین هستیم که این خود نشان دهنده اهمیت رفاه مخاطب و طراحی لوکس یک برج ساحلی است.

یکی دیگر از ویژگی‌های یک برج ساحلی خوب، اهمیت به ظاهر آن است، چه در بیرون و چه در فضاهای داخلی. نمای برج بهشت از یکسو و طراحی فضاهای داخلی این برج نیز از سوی دیگر، هر دو از فاکتورهای مخاطب‌پسند و اصولی است که سبک طراحی این برج  را نیز شاخص و زبانزد کرده‌است.

در واقع در نمای خارجی این برج ، یک فرو رفتگی ایجاد شده‌است و این حالت یک وید مرکزی ایجاد نموده که سبب نورگیری مناسب واحدها می‌شود. با این کار در برج بهشت به تعداد دلخواه واحد در متراژ مورد نظر رسیده‌ایم و نور شمال و جنوب که مطلوب‌ترین جبهه‌های نوری هستند نیز برای تمامی واحدها تامین شده‌است و این خود نوعی خلاقیت در طراحی است.

از سوی دیگر، طراحی نما بیشتر یک نمای ساده و امروزی است که ترکیبی ساده از متریال نیز دارد و به سمت طراحی‌های کلاسیک و شلوغ نرفته‌است. این را می‌توان نوعی هوشمندی در طراحی این برج  دانست چرا که خود منجر به سبک شدن سازه و عملکرد مناسب آن در مواقعی مانند زمین لرزه می‌شود. نماهای سنگین رومی برای این تعداد از طبقات غالبا بار مرده ساختمان را افزایش داده و از سوی دیگر باعث ناهماهنگی حرکات ساختمان در زمان اعمال نیروهای جانبی می‌شود.

از سوی دیگر اگر سری به فضاهای داخلی برج بهشت بزنیم، با یک طراحی زیبا با نورگیری بسیار مناسب مواجه می‌شویم که یکی از بهترین طراحی‌های داخلی در میان برج‌های ساحلی سرخرود است. ارتفاع مناسب که موجب دلباز شدن فضا شده و استفاده از رنگ‌های روشن که مجددا به دلباز بودن فضا کمک می‌کند، از نقاط مثبت طراحی این برج  است.

علاوه بر این، نورگیری مناسب و ویژه این برج  نیز بر موارد قبلی افزوده و درخور یک برج ساحلی زیبا است. نورپردازی محوطه برج بهشت از یک سو و نورپردازی فضاهای داخلی از سوی دیگر، همه و همه به بهتر شدن آن کمکی شایان توجه کرده‌اند. ذکر این نکته نیز ضروری است که تمامی فضاهای معیشتی برج بهشت از نورگیری درخور و قابل توجهی برخوردار هستند که موجبات زندگی راحت و لذت بخش در این برج ساحلی را فراهم کرده‌است.

ولی اگر می‌خواهید به طور دقیق‌تر از امکانات این برج  سرخرود مطلع شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

امکانات ویژه برج بهشت سرخرود

برج بهشت با 12 طبقه مسکونی و متراژ بنای 1200 متر مربع، در زمینی به مساحت 3400 متر مربع قرار گرفته‌است. متراژ واحدهای برج بهشت عبارت است از 136، 143 و 122 متر که واحدهایی 2 و سه خوابه هستند. از سوی دیگر در طبقه 12 برج بهشت، 2 واحد پنت هاوس فول فرنیش موجود است که ارزش این برج را دو چندان می‌کند.

برج بهشت دارای انشعاباتی مجزا و مشاعات مربوط به خود است.

یکی از مواردی که اغلب افراد در خرید واحد در برج انتظار دارند این است که پارکینگی مجزا برای هر واحد وجود داشته‌باشد؛ در برج بهشت این امکان فراهم بوده و هر واحد دارای پارکینگ و حتی انباری منحصر به خود است.

ارتباط طبقات در برج بهشت از طریق 6 لاین آسانسور است و لابی این برج یکی از لابی‌های دنج و منحصر به فرد در برج‌های ساحلی سرخرود است که مبلمان گرم آن به زیبایی فضا افزوده و دعوت کنندگی خاصی برای یک برج ساحلی محسوب می‌شود، از طرفی نگهبانی و سرایداری برج بهشت نیز از امتیازات این برج است.

برج بهشت در یکی از لوکیشن‌های برند سرخرود، یعنی خیابان بوستان غربی پلاک یک دریا واقع شده‌است و می‌توان آن را یک برج لوکس در سرخرود دانست که در آن از فناوری هوشمند ساختمان نیز بهره برده‌اند.

شاید بتوان یکی از بهترین آپشن‌هایی که یک برج ساحلی می‌تواند در اختیار ساکنین خود قرار دهد را میزان مفرح بودن آن دانست، تفریحاتی که منجر به رفاه بیشتر ساکنین شده و برای بهره‌مندی از آن‌ها نیازی نیست افراد به جایی دیگر بروند. استخر، جکوزی، سونا خشک و بخار و باشگاه بدنسازی! چه چیزی بیشتر از این موجبات راحتی و آرامش افراد را فراهم کرده و اقامتی دلچسب را در اختیارشان قرار خواهد داد؟ با خرید واحد در برج بهشت، به تمامی این امکانات به میل خود و در هر زمانی دسترسی داشته و دیگر نیاز نیست مسافتی را برای دسترسی به آن‌ها بپیمایید!

برج بهشت مدارک و مستنداتی کامل داشته و شما از این بابت نیز نگرانی نخواهید داشت، سند تک برگ تفکیکی مجزا از جمله مزایایی است که در هنگام خرید با آن مواجه می‌شوید و نگرانی از بابت قضایای حقوقی مربوط به این ملک نیز متوجه شما نخواهد بود.

مشاورین املاک بخشی و برج بهشت سرخرود

یکی از مواردی که در زمان خرید و فروش املاک در هر کجا باید به آن دقت کرد، مراجعه به مشاور املاک متخصص و مجرب در این زمینه است تا در نهایت ضرر و زیان‌های ناشی از حرکات اشتباه در خرید متوجه شما نباشد! در رابطه با خرید واحد در برج بهشت سرخرود نیز این موضوع صدق کرده و پیشنهاد ما به شما تحقیقات کافی در این زمینه و در نهایت مطمئن بودن از یک سرمایه‌گذاری امن است.

قبل از اقدام به خرید و سرمایه‌گذاری در این برج با کمک مشاورین املاک مجرب تمام مسائل مربوطه را بررسی نموده و سعی کنید از تمام قضایایی که متوجه خرید شماست اطلاعی کافی داشته‌باشید. مشاورین املاک حاذق و توانا با اطلاعات کاملی که در اختیار شما قرار می‌دهند، به نوعی راه را برای شما هموار نموده و به شما در گرفتن تصمیم مطلوب کمک می‌کنند.

پس اگر قصد خرید برج بهشت و سرمایه‌گذاری در برج‌های ساحلی سرخرود را دارید، قبل از هر اقدامی با مشاورین املاک دکتر بخشی ارتباط گرفته و از مشاوره رایگان قبل از خرید ما بهره‌مند شوید. دکتر بخشی با سال‌ها تجربه در این زمینه بهترین مرجع برای کسب اطلاعات در رابطه با خرید واحد در برج بهشت می‌باشند. از طریق راه‌های ارتباطی با ما همراه باشید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

جزئیات

 • مساحت زمین:
  3400 مترمربع
 • مساحت خانه:
  1200 مترمربع
 • اتاق ها:
  3
 • حمام ها:
  2
 • قیمت:
  شروع قیمت از متری 60.۰۰۰.۰۰۰ تومان
 • وضعیت ملک:

امکانات

 • آسانسور
 • استخر
 • انشعابات مجزا
 • پارکینگ
 • دسترسی سریع به بیمارستان
 • دسترسی سریع به فروشگاه
 • دسترسی سریع به مرکزخرید
 • سرمایش
 • سند
 • گرمایش
 • محوطه سازی

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسید “برج بهشت”

امتیاز

املاک مشابه