برج لاکچری ساحلی چه ویژگی هایی دارد؟

22 مهر 1400
0 دیدگاه
برج لاکچری ساحلی 634564564565864868

خرید برج لاکچری ساحلی در شمال با دید کامل دریا رویای خیلی از ما است. شمال ایران به دلیل هم جواری با دریای خزر، امکان تحقق این رویا را فراهم آورده است. برج های ساحلی در شمال در نوار ساحلی بنا شده اند و منظره رو به دریا دارند. سرخرود یکی از شهرهای نوار ساحلی دریای خزر و جزو بهترین شهرهای شمالی برای سرمایه گذاری در زمینه برج است. با توجه به ویژگی های توریستی و زیبایی های شهر سرخرود، خرید برج در سرخرود امتیاز ویژه ای محسوب می شود.

سرخرود از یک سو زیبایی های خزر را به مسافران نشان می دهد. از دیگر سو دشت های هموار و سرسبز در پهندشت دل انگیز دامنه البرز را به شهروندان بومی و مهمانان غیر بومی خود عرضه می دارد. جذاب ترین نعمتات خدادادی را در جای جای خطه سرسبز شمال به ویژه سرخرود زیبا می توان مشاهده کرد.

برج لاکچری ساحلی 87986541202684

امکانات برج لاکچری ساحلی در شمال

رعایت بیشتر اصول ایمنی از دیگر مزایای برج لاکچری ساحلی، در ساخت آن‌ ها است. بیشتر برج ‌ها‌ی بزرگ در شمال به امکاناتی نظیر ردیاب دود، سیستم اعلام حریق، سیستم اطفاء حریق، برق اضطراری، پمپ آب، منبع آب اضطراری، سیستم تلفن داخلی، موتورخانه، آیفون تصویری با سیستم کدینگ، درب ضد سرقت و.. مجهز هستند. بنابراین در صورت بروز اتفاقاتی مانند آتش‌ سوزی، قطعی برق، قطعی آب و… مشکلی برای ساکنان پیش نخواهد آمد. افرادی که در طبقات بالای برج ساحلی زندگی می‌کنند از دید وسیع با چشم‌انداز بسیار زیبا برخوردارهستند. این آپارتمان ‌ها از لحاظ نورگیری بسیار عالی هستند. برج ها دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند که رعایت کردن آن‌ها می‌تواند امنیت بقیه ساکنین را تضمین کند. در برج ‌های لاکچری تمام ورود و خروج ‌‌ها ثبت و بررسی می ‌شود. از امکانات دیگر برج‌ها وجود دوربین‌های کنترل در راهروها و آسانسورها است که امنیت ساکنین را افزایش می ‌دهد.

باغچه اختصاصی

یکی از ویژگی هایی که برج لاکچری ساحلی را از دیگر برج ها متمایز می نماید، وجود باغچه اختصاصی در پنت هاوس آن می باشد. در این باغجه اختصاصی می توان به دور از زندگی شهری و دغدغه های بی شمار آن، حس خوب باغبانی و پرورش گل و گیاهان را تجربه نمود.

یکی از مزایای برج ساحلی در سرخرود ، امکان فروش سریع واحد های آن می باشد. به همین دلیل دیگر نگرانی بابت فروش آن نخواهید داشت. معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج در سرخرود و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. برای اینکه بتوانید با سرمایه کمتر، صاحب برجی در این منطقه شوید، بهتر است مناطقی را شناسایی کنید که مستعد رشد هستند. عموما در این مناطق، قیمت برج های ساحلی مناسب تر می باشد.

رعایت مسایل امنیتی

مسایل امنیتی برای بسیاری از خانواده ها بسیار اهمیت داشته و مورد توجه قرار می گیرد. بالا بودن امنیت از مزایای برج لاکچری ساحلی می باشد. در این برج ها امکاناتی برای جلوگیری از سرقت مانند درب ضد سرقت و یا آیفون تصویری با سیستم کددهی و … تعبیه شده است. نگهبانی 24 ساعته باعث می شود تا تردد افراد تحت نظر گرفته شود و از بروز مشکلات جلوگیری گردد. دوربین های کنترلی که در داخل راهروها و آسانسورها نصب شده اند، مانع از بروز هر گونه مشکل و سرقت خواهد شد. با این مسایل تا حدود بسیار زیادی می توان گفت امنیت در این برج ها حاکم می باشد.

مزایای برج ‌نشینی

این روزها مدرن ‌ترین و لوکس ترین امکانات ساختمانی را در برج‌ ها می توان پیدا کرد. برج ساحلی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. چنانچه روزی قصد فروش برج خود را داشتید، به سرعت این کار انجام می شود. برای افراد بسیاری قیمت برج مسئله مهمی می باشد. معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج در سرخرود و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. در مناطقی که مستعد رشد هستند طبیعتا قیمت برج ساحلی در آن ها پایین تر است. بنابراین هنگام خرید ویلای ساحلی، باید به دنبال مناطق مستعد رشد بود. با شناسایی این مناطق می توان رویای داشتن برج رو به دریا در سرخرود را به حقیقت مبدل کرد. برج ساحلی در مقایسه با نوع جنگلی آن معمولا قیمت بالاتری دارد. علت آن نزدیکی به مراکز شهری و امکانات ویژه برج ساحلی نسبت به سایرین می باشد.

عموما برج ها تفاوت چندانی با هتل ندارند. بهره مندی از امکاناتی مانند لابی، مجموعه ورزشی، نگهبان، رستوران، سالن اجتماعات، فضای بازی کودکان، مهد کودک، استخر و سونا، شوتینگ زباله، آسانسور باربر و… زندگی امن ‌تر و راحت ‌تری برای ساکنان برج ‌های لوکس فراهم می ‌کند. به علاوه وجود این امکانات در محل زندگی، باعث صرفه ‌جویی در زمان نیز می ‌شود. با خرید برج در شمال دیگر دغدغه‌ هایی مانند ترافیک، هدر رفتن وقت، دوری راه و… برای شما وجود ندارد. این امکانات در برخی برج ‌ها به صورت رایگان برای ساکنان فراهم شده است. اما در برخی دیگر هزینه جداگانه بابت این امکانات دریافت می ‌شود. از دیگر مزایای خرید برج لاکچری ساحلی در شمال، می توان به رعایت بیشتر اصول ایمنی در ساخت آن ها اشاره کرد.

اغلب برج ‌های مدرن، اصولی ساخته شده ‌اند و در مقابل زلزله مقاوم هستند. در ساخت این برج‌ ها معمولا از مصالح و تجهیزات با کیفیت مطابق با استانداردهای بین‌المللی استفاده می شود. مجتمع‌های مسکونی دارای قوانین و ضوابط خاصی هستند. رعایت این قوانین می ‌تواند امنیت بقیه ساکنین را تضمین کند. برج ها دارای لابی هستند. لابی ‌من نگهبانی 24 ساعته از برج را بر عهده دارد. از امکانات دیگر برج‌ ها وجود دوربین‌ های کنترل در راهروها و آسانسورها است که باعث افزایش امنیت ساکنین می شود.

برج لاکچری ساحلی 47968479684685465451154

ویژگی هایی که هنگام خرید برج در شمال باید در نظر گرفت

  • تعداد واحدها برج

تعداد واحد ها از نکات حائز اهمیت هنگام خرید برج است. برخی برج ها ممکن است دارای ۳۰ واحد و برخی دیگر ۱۰۰ واحدی باشند.

  • لابی

لابی برج اولین قسمتی است که توجه خریدار را جلب می کند. یک لابی خوب لابی ‌امن با نگهبان برای افزایش امنیت ساختمان به شکل ۲۴ ساعته است.

  • داشتن چند آسانسور بعلاوه آسانسور حمل بار

آسمان خراش ها باید 3 تا 4 آسانسور داشته ‌باشند. آسانسور حمل اسباب و افراد باید مجزا باشد.

  • تراس

در برج نمی توان مانند آپارتمان نبود تراس را با پشت ‌بام جبران کرد. اندازه تراس به متراژ برج بستگی دارد.

  • استخر، سونا، جکوزی و باشگاه ورزشی

استخر، سونا و جکوزی جز لاینفک برج ها هستند. تجهیزات به کار رفته در این مکان ها باید از لوازم درجه یک و با کیفیت باشد.

خرید برج لاکچری ساحلی از منظر اقتصادی

برج ساحلی از محبوبیت بیشتری دارد. چنانچه روزی قصد فروش آن را داشتید، به سرعت این کار انجام می شود. برای افراد بسیاری قیمت برج مسئله مهمی است. معمولا سرمایه مورد نیاز خرید برج لاکچری ساحلی و قیمت برج را بر اساس نوع منطقه ای که در آن قرار دارد، تعیین می کنند. در مناطقی که مستعد رشد هستند طبیعتا قیمت برج ساحلی پایین تر است. بنابراین هنگام خرید برج ساحلی، باید به دنبال مناطق مستعد رشد بود. با شناسایی این مناطق می توان رویای داشتن برج لاکچری ساحلی را به حقیقت مبدل کرد. برج ساحلی در مقایسه با نوع جنگلی آن معمولا قیمت بالاتری دارد. علت آن نزدیکی به مراکز شهری و امکانات ویژه برج ساحلی نسبت به سایرین می باشد. البته برج های گران قیمت ساحلی نیز متقاضیان خاص خود را دارند. سازندگان اینگونه برج ها در صدد هستند کیفیت و امکانات عالی سازه های خود را، به رخ خریداران بکشند.

برج لاکچری ساحلی 4545412153121313212

بهره مندی از نعمت خورشید و امواج با خرید برج ساحلی

بهره‌ برداری از آفتاب، یکی از مهمترین مزیت‌ هایی است که خرید برج لاکچری ساحلی به دنبال دارد. همانطور که می دانید خورشید اصلی ترین منبع ویتامینD  است. ویتامین D یکی از نیازهای اساسی و مهم در بدن می باشد که برای افزایش عملکرد سلول ‌های خونی مؤثر است. همچنین این ویتامین می ‌تواند آنتی اکسیدان های مضر بدن را غیرفعال کند. علاوه بر این ویتامین  Dبرای تولید و استحکام استخوان، حفظ توانایی های شناختی، سلامت مفاصل، کنترل قند خون، عملکرد مناسب سیستم ایمنی بدن و برخورداری از یک روحیه خوب ضروری است. بنابراین با خرید برح ساحلی به راحتی می توان به نور مستقیم خورشید دسترسی داشت و از فواید گوناگون آن بهره گرفت. به عقیده پزشکان در مجموع روزانه 15 تا 20 دقیقه حضور در آفتاب بدون استفاده از کرم ضد آفتاب، ویتامین مورد نیاز ما را تامین می کند.

تجربه زندگی شاد از مزایای خرید برج ساحلی

علاوه بر تاثیرات مثبت در سلامتی، با خرید برج لاکچری ساحلی، شادترو خوشحال تر زندگی کنید. با مطالعه تحقیقات علمی متوجه می شوید افرادی که در مجاورت دریا و ساحل زندگی می ‌کنند، به مراتب افرادی شاد و خوشحال‌ تری می‌ باشند. فضای ساحل بسیار آرامش بخش است. این فضای آرام باعث می ‌شود تمام استرس‌ها و نگرانی‌ها فراموش شود. همچنین انسان را از شلوغی ‌های روزمره دور می کند. قدم زدن در ساحل دریا احساسی بسیار خوشایند و با نشاط به شما می دهد. تمام آن چیزی است که متقاضیان خرید برج ساحلی در شمال به دنبال آن هستند، یک پیاده روی رمانتیک در ساحل می باشد. تماشای خورشید به هنگام غروب یا طلوع آن در ساحل، لذت پیاده روی شما را دو چندان خواهد کرد. بنابراین یکی دیگر از مزایای خرید برج ساحلی، پیاده روی در ساحل زیبای آن است.

 برج لاکچری ساحلی 49684544654655645

 

برای زندگی در برج به چه نکاتی باید توجه داشت؟

نام سازنده برج، عامل موثر در قیمت آن است. همچنین نام طراح نمای داخلی نیز برای برخی حائز اهمیت است. قیمت واحدهای مسکونی در برج ‌هایی که توسط افراد معتبر و صاحب نام ساخته و طراحی شده‌اند، بسیار بالا است. ممکن است بعضی از استخرها با شرایط خوبی ساخته نشده باشند یا دارای دستگاه تصفیه آب بی‌ کیفیتی هستند که کیفیت آب استخر را کاهش می ‌دهد. درنتیجه موتورخانه و تهویه برجی را که استخر دارد، باید بررسی کرد. هنگام خرید آپارتمان در برج سرخرود، بیش از دکوراسیون لابی به امکانات لابی دقت کنید. حضور لابی ‌من یا نگهبان چیزی است که لابی را با اهمیت می ‌کند. لابی برای افزایش امنیت ساختمان به شکل ۲۴ ساعته است. مقاومت در برابر باد عامل مهم دیگری است که باید بدان توجه داشت. برج‌ ها به دلیل ارتفاع بلندشان باید در برابر باد مقاوم باشند.

کلام اخر

دکتر محمد بخشی از کارشناسان قدیمی املاک در سرخرود هستند. ایشان اشراف کافی به برج های ساحلی این منطقه و همچنین ویلاهای مستقل ساخته شده در سرخرود دارند. از این رو با دانستن بودجه مالی و علایق شما می توانند از بین برج های ساحلی لوکس تا معمولی سرخرود بهترین گزینه را به شما معرفی نمایند. حتی امکان خرید یک واحد آپارتمان در سرخرود نیز می تواند به شما کمک کند در ایام تعطیلات با خیالی آسوده به این شهر سفر نمایید. در بین دو گزینه خرید برج ساحلی و خرید ویلای مستقل باید سلایق خودتان، انتظاراتی که از سرمایه گذاری دارید و همچنین بودجه مالی را در نظر داشته باشید. این عوامل به انتخاب بهتر و منطقی تر کمک می کند.

‫0/5 ‫(0 نظر)